"Elagu kuninganna" Stalker 2010 hääletusel 4. kohal! (2) 23. juuli 2010

Mul on siiralt hää meel Stalker 2010 tulemuste üle! "Elagu kuninganna", ühe tuntud muinasjutu Täheajas ilmunud töötlus sai kogunisti 4. koha.

Eespool, ehk siis esikolmikus olid vanad head tegijad, kelle seltskonnas on lausa  rõõm üles loetud saada. Õnne Harglale, Veskimehele ja Maniakkide Tänavale lugejate tunnustuse eest. Ja, nojah, jagatud rõõm on see kõige parem rõõm :)

Tulemus on seda rõõmustavam, et Ulmekirjanduse Baasi arvustajad ütlesid "Elagu kuninganna" kohta kõik enamvähem ühte ja sama, et ei saanud naljast aru ja tegelikult ei saanud üldse kogu loost aru. Ja et järelikult oli nõrk lugu. Mina aga arvasin oma väikese tigeterava enesetarkust täis peakesega  ikka, et tegemist on hea looga. Seetõttu olin Stalkeri tulemuste suhtes väga uudishimulik. Ja mul on neljanda koha üle täiega hea meel! Et järelikult oli ka neid, kes aru said ja kellele meeldis! Cheers. Shampanja. Laste oma hetkel, paraku, sest kahe pisikese maailmaavastaja ohjamiseks on vaja kainet silma ja kiiret reaktsiooni, aga seekordset Stalkerit täitsa tähistaks. Hura. Heh. Hea meel.

Hea meel sellestki, et ka minu kaks ülejäänud 2009 aastal avaldatud lugu on lugejaile meeldinud. Äkki avaldan niiviisi ka sel aastal mõne veel?

Stalkeri tulemused on üleval siin.
Email again:

Kommentaarid: 2